Loading...

O spoločnosti

Korene spoločnosti siahajú od roku 1997 ,kedy sme začali podnikať.

Spoločnosť ŠP-Invest, s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2001 ako stavebno-obchodná spoločnosť.

Od svojho vzniku sme sa vyprofilovali na silnú stabilnú stredne malú spoločnosť, poskytujúcu služby v oblasti stavebníctva, medzi ktoré patria montáž OK, oplášťovanie budov, strešne plášte budov, montáže pergol, prístreškov a v neposlednom rade i montáže reklamných pylónov.
Ďalšou našou devízou sú zváračské a zámočnícke práce na profesionálnej úrovni.
Od skorého založenia firmy bol zakúpený 28t autožeriav s ktorým boli realizované stavby v českej a slovenskej republike a neskor aj stavebné výťahové plošiny.
S narastajúcim záujmom o naše služby sa spoločnosť rozšírila nielen o kúpu nových špeciálnych autožeriavov akými sú Demag city crane, ale aj samotná realizácia prác sa vďaka dobrému menu a spokojnosti zákazníkov posunula s prácou napríklad do Nemecka.
Neskôr sa firma ŠP-Invest, s.r.o. podieľala na stavbách v Európe, Ázii a v Afrike, prostredníctvom supervízorov, dohliadajúcich na postupy pri montáži oceľových konštrukcii a opláštenia budov a výrobných hál.

Firma ŠP-Invest,s.r.o. , divízia Montáže O.K. v súčastnosti pôsobí hlavne v Nemecku, kde pre ňu pracuje v závislosti od veľkosti montáže do 30 externých pracovníkov kt. vykonávajú montážne práce v stavebníctve a v strojárskom priemysle.

Začiatkom roka 2016 bola založená dcérska spoločnosť ŠP-Autožeriavy,s.r.o. ktorá sa zameriava čisto na autožeriavnické práce a v súčastnosti disponuje vlastným priemyselným areálom v Čadci,zo svojími šiestimi autožeriavmi o nosnosti od 8 do 40t plný aj tie najnáročnejšie výjazdy v rámci celeho Slovenska a Čiech.

Našim cieľom je individuálny prístup ku klientom na profesionálnej úrovni, kde snahou je v prvom rade pochopiť potreby a požiadavky, ktoré sú nevyhnutné pre úspešnú realizáciu a obojstrannú spokojnosť.

Tešíme sa na našu skorú spoluprácu.

Ján Šperka ml.
konateľ ŠP-Invest,s.r.o.

06. 02. 2013 18:27

Fotogalériu autožeriavov nájdete v sekcii autožeriavy / kliknutím na slovo ,,kliknite sem,,

Návšteva

  • 156969